Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Mieszkania do wynajecia w Warszawie

Mieszkania do wynajecia w Warszawie

Mieszkanie pod wynajem potrzebne od zaraz! Jestem w dość pilnej potrzebie, muszę się w ciągu dwóch tygodni wprowadzić do Warszawy a nie mam jeszcze gdzie mieszkać nawet. Jak szukać? Polecacie biura pośrednictwa, jakieś lokalne strony z ogłoszeniami? Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

andrew66

Posty: 1

 
Różne można mieszkania znaleźć i nie zawsze drogie oznacza lepsze. Jak się trochę czasu poświęci i miasto zjeździ na prezentacje mieszkań to można za fajne pieniądze coś upolować. Ale też trochę szczęścia trzeba mieć, to na pewno.

zbychu6

Posty: 2

 
Ja bym podpowiadał firmę Super Mieszkanie -supermieszkanie24.pl. Raz od nich wynajmowałem i jestem zadowolony z warunków. Trzeba im oddać, że mają dość urozmaicony wybór. Ja potrzebowałem kawalerki i trochę ich na stanie mieli, nie musiałem wybierać z jednej, czy z dwóch...Druga rzecz to opłaty. Niczego nie ukrywają, od razu wiadomo ile się płaci i za co dokładnie. Same biuro już działa prawie 10 lat, także to mnie też do nich przekonało.

Jasio234

Posty: 7

 
Aktualnie fajnie trafiłem z mieszkaniem na Woli. Cicho, spokojnie, sąsiedzi wyjątkowo sympatyczni. Mam nadzieję, że z pracą będzie wszystko okej i mnie nigdzie nie przeniosą bo nie chciałbym się stąd wyprowadzać. A samo mieszkanie znalazłem przez znajomą.

Oct714

Posty: 9

 
Z właścicielami mojego mieszkania jak na razie nie mam problemów. W zasadzie od pół roku nie widziałem żadnego na oczy w ogóle. Oni są małżeństwem mieszkają daleko za Warszawą, kontaktujemy się albo mailowo albo rzadko przez tel. Mi takie zasady bardzo odpowiadają.

Ymooo2

Posty: 5

 
Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu ale to znalazłem pocztą pantoflową. Właścicielem jest mój kolega ze studiów, także można się dogadać. Nie bierze tak dużo jak inni właściciele mieszkań w tej okolicy.

Kitas

Posty: 4

 
Rynek wynajmu na całe szczęście mocno się przez ostatnie lata rozwinął. Nie trzeba być zdanym tylko na kupno mieszkania a co za tym idzie kosztowny kredyt. Człowiek ma jakąś alternatywę jeśli nie uśmiecha mu się zadłużanie w banku.

Czarek

Posty: 20