Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sterydy

Sterydy

Gdzie waszym zdaniem można bez stresu kupić sterydy? Najlepiej, aby sklep miał możliwość płatności Bitcoinami. Chciałbym ogólnie rozpocząć temat o zastosowaniu sterydów, o ich legalności, najlepszych miejscach ich zakupu, waszych poradach o cyklu. Dawajcie znać, czy odczuwacie w ogóle jakieś skutki uboczne. Pozdrawiam serdecznie.

TomekK

Posty: 2

 
Od siebie doradzałbym sterydy ludziom dojrzałym. W wieku dojrzewania to raczej niezbyt wskazana perspektywa.

angola2

Posty: 8

 
Przy używaniu sterydów anabolicznych warto się zaopatrzyć w preparaty regulujące poziom estrogenu. To chyba jeden z największych problemów występujących przy użytkowaniu sterydów.

doobryVIP

Posty: 19

 
Niestety tylko użytkowanie sterydów nic ci nie da, bez właściwego podejścia do żywienia i do treningu. Trzeba ćwiczyć, żeby nie zmarnować wyników. No i obowiązkowo przyjmowanie preparatów z głową, żeby nie zaburzyć gospodarki hormonalnej.

daria34

Posty: 9

 
Na bardzo szybką redukcję polecam Anavar. W dobrej cenie ma sklep kupiesterydy.com/a>. Warto ogólnie kupić sobie Anavar pod redukcję i monitorować stężenie estrogenów, żeby nie narazić się na dysproporcje. Niestety steryd sam w sobie ci nie pomoże. Trzeba również trenować, ale energia jest ogromna, większe osiągi. Sklep, który wskazałem działa uczciwie. Jeden „koks” z siłowni mi polecił. Mówił, że zawsze do niego przesyłki dochodzą. Praktycznie wszystko mają z rynku światowego, bezpośrednio od producentów, więc ryzyko wpadki jakościowej praktycznie nie występuje. Mam nadzieję, że pomogłem.

Kruk

Posty: 23

 
Na cyklu sterydowym musisz więcej ćwiczyć, najlepiej codziennie. Trzeba wykorzystać przyśpieszoną regenerację. Według mnie warto też w siebie wlewać sporo wody i nie zapominać o aerobach. No i obowiązkowo monitoruj organizm względem wystąpienia skutków ubocznych. Przy nieco słabszych sterydach te praktycznie nie występują, a jeżeli już to szybko można się pozbyć.

MisiekKce

Posty: 13

 
Pamiętaj, że masz delikatniejsze i bardzo mocne sterydy. Na pierwszy cykl sugerowałbym coś lekkiego, chociażby metanabol. Jeżeli masz problem z regeneracją to nieźle sprawdzi się Winstrol.

MisiekKce

Posty: 12