Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

posłuchajcie piosenek Diego

posłuchajcie piosenek Diego

Hej! Podoba wam się piosenka Diego do polskiej komedii „Ostatni klaps”? Dla mnie super a teledysk idealnie dobrany do fabuły filmu

mamarek

Posty: 15

 
Całkiem przypadkowo trafiłam na profil Diego na FB. Od tego czasu często tam zaglądam i sprawdzam wszystkie wydarzenia związane z tym artystą. Oprócz piosenki „Ostatni klaps” uwielbiam jego kawałek „ Tylko ta jedyna”.

michrz

Posty: 21

 
Ja też chętnie zapoznam się z twórcą piosenki „ Ostatni klaps” Uwielbiam Disco Polo a wydaje mi się, że Diego to nowa postać na scenie muzycznej.

Klara323

Posty: 17

 
Mnie też bardzo podoba się „Ostatni klaps” Diego. Znalazłem już inne jego kawałki takie jak Bejbe Bejber czy Tylko ta jedyna i chętnie przystąpię do jego fan page a.

ym-9090

Posty: 28

 
Wszystko na temat Diego i jego twórczości znajdziesz na FB. Ja właśnie tam obejrzałam nie tylko teledysk promujący film „Ostatni klaps” ale również inne jego video klipy. Już od dawna przystąpiłam do jego fan page a.

Oct714

Posty: 13

 
Ja też od kiedy obejrzałam film „Ostatni klaps” jestem fanką Diego, który swoją piosenką promował tą super komedię. Lubię też jego inne kawałki i przystąpiłam na FB do jego fan page a.

codePerformance

Posty: 21

 
Diego to dość mało znana postać na rynku muzycznym i jego ostatnia piosenka podbiła wiele serc wielbicieli Disco Polo. Sama chętnie poznam jego całą twórczość.

Babeczka

Posty: 23