Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Dotacje unijne poznań, gdzie warto ?

Dotacje unijne poznań, gdzie warto ?

Mam pytanie odnośnie dotacji unijnych w województwie dolnośląskim. Czy w połowie roku też coś wychodzi. Czy to tylko na początku. A może orientujecie się w firmach, które pozyskują fundusze? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Michaś

Posty: 6

 
Za sukces płacisz od 1 do 5% wartości :) Mało mnóstwo? To zależy od przedsięwzięcia. No lecz nie wydajesz z swojej jakby kieszeni. Uprzednio jednakże trzeba liczyć się z innymi kosztami. A tu bywa różnie, więc jak szukasz firm od dotacji unijnych w wielkopolsce to polecam umawiać się na bezpłatne konsultacje i tego wszystkiego dowiadywać z osobna w każdej.

Warszawiak

Posty: 5

 
Nie do końca byłem przekonany co do firm konsultingowych, ale nie udało mi się samodzielnie pozyskać dotacji unijnych :( w zeszłym roku. Teraz też planuję właśnie skorzystać z jakiejś fachowej pomocy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, iż nie będą to stracone pieniądze.

Gumis

Posty: 12

 
Jak znajdziesz dobrą firmę doradczą to na pewno postara się taka do skuteczność. Ale też wiem od znajomych, którzy starali się o dotacje dla firm, że z takimi doradcami bywa różnie. Najważniejsze to dobrze znaleźć. Trzeba więc dokładnie firmę przefiltrować w zakresie jej doświadczenia na tym polu :D

MisiekKce

Posty: 12

 
Tu macie świetną pomoc – dotacje unijne z profesjonalnym doradztwem http://eskel.pl. Ogólnie to kompleksowa firma działająca w obszarach przeróżnych programów. Są na bieżąco ze wszystkimi funduszami unijnymi. Pomogli mi w uzyskaniu dobrych pieniędzy tak więc szczerze polecam, bo opłaca się do nich zwrócić.

23-Obert

Posty: 15

 
Nie startowałem i w tym roku też nie startuję o dotacje unijne. Widzę jednak spore zainteresowanie nimi w województwie dolnośląskim wśród znajomych z branży budowlane. Może na przyszły rok pomyślę :)

Czasowy

Posty: 12

 
W kwestii dotacji dla firm znalazłem świetną firmę, która oferuje bezpłatne wstępne konsultacje. Dzięki nim dowiedziałem się bardzo wiele o programach. Można w ten sposób zacząć, bo wiedza jest bardzo ważna.

Mariusz

Posty: 4