Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

pierwszy portal ogłoszeniowy branży beauty BEZPŁATNE ogłoszenia

pierwszy portal ogłoszeniowy branży beauty BEZPŁATNE ogłoszenia

Hejka, czy wiecie, gdzie w sieci można znaleźć listę fajnych szkoleń kosmetycznych? Chciałabym poszerzyć kwalifikacje, ewentualnie pójść na solidny staż. Podpowiedzcie proszę ciekawe rozwiązania :) Z góry dziękuję.

benia32

Posty: 2

 
Najlepiej współpracować z portalami przeznaczonymi wyłącznie pod konkretne specjalizacje. Wtedy masz szansę na kontakt z ludźmi faktycznie zainteresowanymi. Ogólnobranżowe katalogi raczej się nie opłacają w dłuższej perspektywie.

@marcelko

Posty: 20

 
Organizowałam ostatnio dni otwarte w moim gabinecie fryzjerskim. Skorzystałam z patronatu serwisu beautyconnect.pl. Odzew fajny, jestem zadowolona. Wiele osób przyszło, nawiązałam sporo relacji branżowych. To mój ulubiony portal przeznaczony branży piękna. Nawiązywanie kontaktów naprawdę mocno ułatwione, a to jednak we wstępnym etapie prowadzenia biznesu jest po prostu kluczowe.

RasiakNorris

Posty: 23

 
Bardzo dobrze w promocji biznesu kosmetycznego działa patronat poważnej instytucji branżowej. Patronat, darmowe próbki, jakieś merytoryczne wystąpienie to naprawdę niezła przewaga konkurencyjna.

johncena67

Posty: 21

 
Niestety teraz powstaje wiele bardzo podobnych do siebie salonów kosmetycznych, często w jednym mieście, dlatego warto wyróżniać się eksperckim wizerunkiem. Poproś najlepiej jakiś dobry portal ogłoszeniowy, aby przejął patronat nad twoim biznesem :) U mnie taka relacja mocno się opłaciła.

bartek33

Posty: 12

 
Jak dla mnie portale ogłoszeniowe dla branży kosmetycznej to najlepsze miejsce na przeprowadzanie analiz konkurencji lokalnej.

Krzysiek32

Posty: 3

 
Dywersyfikacja ogłoszeń to najlepsze rozwiązanie dla salonów kosmetycznych. Od czasu, kiedy jestem w branży piękna mam najwięcej klientek z polecenia. Program lojalnościowy to moim zdaniem niezłe wsparcie.

Black_Riot

Posty: 10