Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotograf na ślub gdynia

fotograf na ślub gdynia

Z jakiego kamerzysty na weselu warto skorzystać w Gdyni? Chcę kogoś lokalnie zatrudnić, a wcześniej koniecznie poznać. Mam już wstępnie kilka wizytówek, ale wolę też poznać wasze opinie. Może coś się ciekawego trafi. Robię bardzo duże wesele, spore obciążenie, więc przydałby się ktoś faktycznie doświadczony.

andrew66

Posty: 1

 
Przed takim zleceniem warto poprosić o próbkę umiejętności, nawet płatną. Najgorzej, jeżeli zamówisz kamerzystę, u którego nie występuje żadna dodatkowa obróbka obrazu, ale wszystko się ciągnie taśmowo.

TomekK

Posty: 13

 
Według mnie warto filmować wszystko, czyli przygotowania, wyjazd do kościoła, imprezę, a nawet sesję plenerową. To jednak pamiątka na całe życie i nie rozumiem ludzi, którzy oszczędzają, bo nie chcą przygotowań :)

Yuri20

Posty: 2

 
Zatrudniałem u siebie kamerzystę, ale też dałem wszystkim gościom jednorazowe aparaty. Później poprosiłem o selekcję ujęć i dodanie na płytę. Wyszło super ;) Dużo dobrej zabawy.

Biedronka_4

Posty: 4

 
Moim zdaniem warto dokładnie analizować portfolio i sprawdzić, czy zdjęcia po weselu masz już obrobione, gotowe do ewentualnego odbicia. Ważna sprawa.

zenio30

Posty: 6

 
Pogadaj z fotografem, żeby ocenił oświetlenie w sali i kościele. Zazwyczaj tutaj są duże problemy z dopasowaniem jakości.

Bwoy-Yo

Posty: 15

 
Poproś o zgranie wszystkich zdjęć na płytę DVD z filmem. No i ustal dokładnie, czego w ogóle oczekujesz. Teraz popularna usługa to filmowanie dronem na weselach. Można zrobić naprawdę fajne ujęcia.

Deltabox84

Posty: 20

 
Zainteresuj się fotoksiążką z wesela, bo super pamiątka. Fajna opcja to również fotobudka ze śmiesznymi gadżetami. Połączenie fotobudki z usługami fotografa robi niezłe wrażenie moim zdaniem.

xtigerx

Posty: 3

 
Prowadzę salon samochodowy i kiedyś film promocyjny robił mi Grzegorz Szarafiński z Gdyni (ten film do tej pory robi mi mnóstwo oglądalności). Przy planowaniu wesela sobie o nim przypomniałem i okazało się, że jego żona jest też fotografem ;) Taki komplet trafiłem. Ogólnie polecam, bo pan Grzegorz ma super oko, a i jego żonie nic nie da się ująć pod względem warsztatu. Tyle rzeczy, co mi podpowiedzieli to po prostu szok. Bardzo udana współpraca i w sumie znam pana Grzegorza od dawna. Zaufany człowiek, zdecydowanie pasjonat. Telefon zostawiam w razie czego 501 840 980.

Lupusx

Posty: 2

 
Jak kamerzysta robi też filmy reklamowe i jakieś inne projekty to na pewno opcja godna zainteresowania.

pawel253

Posty: 3