Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Klmatyczna restauracja w Gdańśku

Klmatyczna restauracja w Gdańśku

Hej, do jakich restauracji w Gdańsku najczęściej chodzicie ze znajomymi? Proszę o wasz udział w dyskusji. Jeżeli macie fajne wskazówki dotyczące wyboru restauracji w Gdańsku to też chętnie poczytam. Taka wiedza na pewno każdemu się przyda.

amrmas22

Posty: 2

 
Najlepszy widok w Gdańsku z restauracji jest zdecydowanie w Panoramie. Wieczorem świetny klimat na randkę. Jak dla mnie chyba najlepszy lokal dla par w Gdańsku. Można posiedzieć dłużej, dość tanio zjeść. Zajadam się u nich pierogami, szczególnie z łososiem. Inne ryby też niezłe w menu. Inaczej być nie może w Gdańsku :) Jeżeli chodzi o alkohole to drinki, bo widać, że ze sztuką barmańską robione, a nie na odwal :) W sumie z restauracji wszędzie blisko. Biurowiec Zieleniak, jeżeli interesuje cię konkretna lokalizacja.

demon666

Posty: 5

 
Zawsze przy wyborze restauracji kieruję się opiniami z TripAdvisor, ewentualnie opiniami z Google. Rzadko zdarzają się pomyłki.

edyta123

Posty: 9

 
Pamiętaj, że w takich miastach jak Gdańsk konkurencja jest wśród restauracji dość duża i nie warto wierzyć wszystkim komentarzom. Najlepiej wyjść samemu i sprawdzić lokal w godzinach szczytu. Wtedy widzisz, ile osób siedzi. Z reguły im więcej, tym lepiej dla jakości.

zeus83

Posty: 16

 
Korzystam raz w miesiącu (najczęściej) z sali w www.panoramarestauracja.pl do organizacji zamkniętych konferencji sprzedażowych. Lokal udostępnia salę w klimacie Starówki, co moim zdaniem odbija się na zainteresowaniu gości. 70 zł za godzinę. Lepszej oferty w centrum Gdańska nie widziałem. Na życzenie serwis kawowy, ale robię tak, że wcześniej pytam, kto jest zainteresowany dodatkowym wyżywieniem i wtedy indywidualnie można już ustalić. W restauracji jest widok na panoramę miasta. Wyraźnie podnosi się prestiż wydarzenia.

Klarka34

Posty: 5

 
Sprawdź kwalifikacje szefa kuchni, nawet z ciekawości. To jednak od szefa kuchni zależy ostateczny format posiłków w restauracji.

Jacuś

Posty: 6

 
Miałam walentynki w Panoramie. Płaciliśmy za parę 180 złotych. W cenie przystawka, zupa, danie główne naprawdę rozbudowane, deser, a na koniec lampka wina. Najbardziej mi smakował sandacz i krewetki. Na deser beza (dawno nie jadłam). Na winie na pewno nie żałowali. Świetna, romantyczna atmosfera. Pomysł wyszedł od grupy znajomych mojego chłopaka. Świętowaliśmy Walentynki w trzy pary i obsługa nie robiła nam absolutnie żadnych problemów.

Gosienka54

Posty: 19

 
W Gdańsku to szukania restauracji polecam centrum, no i oczywiście rybę, bo nic innego sobie w Trójmieście nie wyobrażam jeść :D

api12

Posty: 15

 
Oglądałam kiedyś odcinek Kuchennych Rewolucji i akurat przedstawiali metamorfozę restauracji Panorama. Lokal z Gdańska, w biurowcu – Zieleniaku. Poszłam z ciekawości i zostałam w sumie do dzisiaj. Menu zmienia się cyklicznie. Trzymają się tego, co dobre, od siebie sporo wnieśli przez ostatnie lata. Ryba mi u nich najlepiej smakuje. Czuć ten klimat Gdańska tam u nich. Jesz i widzisz panoramę Gdańska. Moim zdaniem super pomysł na umieszczenie restauracji w Biurowcu. Coś innego, a i cennik na pewno w okolicach średniej branżowej, a momentami poniżej. Wiele recenzji wystawiłam im również na Trip Advisor. Sporo osób też pozytywnie wypowiada się o nich. Zobacz, jak chcesz dla potwierdzenia :)

david011

Posty: 17