Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Producent okien aluminiowych

Producent okien aluminiowych

Witam serdecznie. Szukam informacji na temat firmy Darmex z Lublina. Dostałem od nich ostatnio propozycję współpracy, produkują drzwi aluminiowe i PCV między innymi. Ktoś może handluje ich rzeczami? Jak wygląda sprzedaż, rzeczywiście klienci są zadowoleni z jakości? Nie ma zwrotów?

BumBum_54

Posty: 2

 
Będę chciał od przyszłego roku poszerzyć ofertę swojego salonu sprzedaży o nowe modele drzwi wewnętrznych i zewnętrznych i interesuje mnie szczególnie aluminium. Już mnie sporo klientów o takie drzwi pyta, widać, że jest potrzeba ze strony odbiorców więc będę musiał się do niej dopasować.

RuFiK

Posty: 3

 
Zadowolony jestem z dostawy jaka przyszła od Darmex-a parę tygodni temu. Drzwi są takie jak powinny, nowoczesne wkłady, elegancka estetyka, wygodne i proste w montażu. Nie mam uwag. Firma robi drzwi, okna, jest to manufaktura także ręczna robota. O tym jak pracują, jak wygląda produkcja można poczytać na ich stronie facebookowej – facebook.com/darmex.drzwi.

Marioleczka

Posty: 2

 
Urozmaiconą ofertę w kwestii aluminiowych drzwi i okien ma Darmex z Lublina. Korzystam z ich produktów od kilku lat i problemów jeszcze nie miałem. Towar jest nowy, dobrze zawsze zabezpieczony, bez usterek, czy jakiś braków w zestawach. O firmie dużo można wyczytać na ich fb: facebook.com/darmex.drzwi. Mają fajnie prowadzone konto, często wrzucają nowe info na tablicę.

benia32

Posty: 2

 
Proponowałbym markę Darmex. Produkują okna i drzwi z aluminium i PCV. Najwięcej zamawiam u nich modeli zewnętrznych drzwi z aluminium. Sporo eksportują na zachód z tego co wiem, głównie do Niemiec i Austrii. Jakościowo – nie mam uwag, najwyższe termoizolacja i tak samo dobra izolacja akustyczna. No i to co ważne często dla klienta najbardziej – zróżnicowana, modna estetyka, wizualnie drzwi przykuwają uwagę od razu. Opisy i foto modeli jest na darmex.lublin.pl.

Yab

Posty: 16

 
Dużo klientów dopytuje się aktualnie o modele aluminiowe. Jest to na pewno ciekawa alternatywa dla klasycznych drzwi i okien. Sam szukam producenta z którym można by się dogadać co do warunków, bo wiadomo – każdy chce zarobić i te rozmowy bywają nieraz trudne.

Renifer87

Posty: 14

 
Ja bym podpowiadał firmę Darmex, oni są z Lublina, kontakt masz podany na ich stronie darmex.lublin.pl. Terminowi, uczciwi, z bardzo szeroką gamą produktów jeśli chodzi o szeroko pojętą stolarkę otworową. Mogę u nich dostać wszystko. Aktualnie największy nacisk w sprzedaży kładziemy na zewnętrzne drzwi aluminiowe i te mają na europejskim poziomie tutaj. Atestowane, z podniesionymi parametrami izolacyjnymi. Można u nich zamawiać drzwi pod konkretny wymiar, jak tylko klient potrzebuje niestandardowego skrzydła to jestem mu w stanie taki model zorganizować u nich.

Marioleczka

Posty: 2

 
Dwa lata temu zacząłem zamawiać drzwi i okna w Darmex i póki co współpraca układa się fajnie, nie narzekam. Mam duże zapotrzebowanie zwłaszcza na ich drzwi aluminiowe, także tutaj rzeczywiście tych zamówień robię sporo, bo też szybko schodzą. Robią stolarkę o podwyższonej trwałości i izolacji. Teraz każdy chce, żeby drzwi poza tym, że dobrze wyglądają też żeby chroniły skutecznie przed stratami ciepła i ich modele takie są.

Motospec

Posty: 2