Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Serwis laptopów Lenovo, znacie kogoś ?

Serwis laptopów Lenovo, znacie kogoś ?

Potrzebny mi pilnie serwis laptopów Lenovo. Niepotrzebnie stacjonarny, albowiem i tak chciałbym sprawę załatwić poprzez internet. Potrzebna mi szybka i nie ulega wątpliwości skuteczna usługa naprawy. Jak coś to piszcie.

Worms

Posty: 2

 
No na nieszczęście też zauważyłem niezły kryzys jeśli chodzi o porządny serwis laptopów Sony Vaio. Niby ogłaszają się, natomiast jak co do czego przyjdzie to nigdzie nie potrafią ci pomóc. Miałem konkretny problem i dopiero w tym serwisie udzielono mi pomocy.

andrew66

Posty: 4

 
Miałem obawy co do kosztów diagnozy. W niektórych serwisach laptopów HP płacisz za to tak czy inaczej. Ten serwis komputerowy jest spoko. Poznałem się na nim już podczas gadki przez telefon, bo potrafili odpowiedzieć na każde moje pytanie, które bądź co bądź strategicznie przygotowałem sobie wcześniej ;)

xtigerx

Posty: 4

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, że niektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

gregcie@

Posty: 10

 
Wszystkie naprawy http://komputerytopserwis.pl – to doświadczony serwis laptopów Lenovo. Zresztą naprawiają wszelkie laptopy, stacjonarne komputery. Nic dodać, nic ująć, tylko się skontaktować.

edyta123

Posty: 6

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, lecz nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

namok

Posty: 6

 
Tanio, bardzo dobrze i szybko. Nie wierzę w takie reklamy. Jak nie masz problemu to każdy serwis laptopów Samsung jest ok :D jak się pojawią to trwoga. Miałem konkretne przeboje i nie do końca ufam serwisom internetowym, wolę oddać lapka na miejscu do naprawy.

Black_Riot

Posty: 13

 
Porządny serwis laptopów udzieli ci długich gwarancji. Tym należy się kierować. Na wymianę płyty głównej w moim Asusie dostałem 12 miesięcy. Mam pewność, że wszystko jest ok. Drobne serwisy odpadają, omijajcie je z daleka. Można się nieźle naciąć.

FOTO-PHOTO

Posty: 6

 
Nie martw się na zapas. To sprawdzony i naprawdę skuteczny serwis laptopów Dell. Znają się na tej marce od podszewki. Mój miał iść już pod przysłowiowy młotek, a w końcu okazało się, że jeszcze hula i to już cały rok od naprawy. Nie ma się co zastanawiać na zapas. Działaj i bądź dobrej myśli.

trybgon77

Posty: 12

 
Dzięki temu serwisowi laptopów Lenovo wróciłem do pracy bardzo szybciutko. Co mnie zaskoczyło? Ekspresowe działanie. Nigdy przedtem nie natknąłem się na tak profesjonalną firmę. To miło, że na polskim rynku działają tacy fachowcy i tak im zależy na zaufaniu klientów. Poza tym cennik mają całkiem spoko. Nie to co gdzie indziej.

pawel253

Posty: 5