Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Naprawa ploterów drukujących w poznaniu, jaka firma ?

Naprawa ploterów drukujących w poznaniu, jaka firma ?

Czy w waszej opinii w przypadku awarii plotera HP jest sens oddawać go do serwisu ploterów? Nie wiem czy nie lepiej byłoby zakupić zupełnie nowy ploter, który będzie poprawnie działał poprzez długi czas.

Madzia

Posty: 5

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter dostałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

sertus34

Posty: 19

 
Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę urządzenia gdyż jest to zdecydowanie tańsze niż zakup nowego urządzenia wysokiej klasy. Naprawa niemniej jednak niezmiernie częstokroć wychodzi rzeczywiście niezmiernie tanio i pożądane byłoby uprzednio zapoznać się z kosztami naprawy.

propek12

Posty: 16

 
W mojej opinii serwis ploterów HP jest najlepszym miejscem w którym naprawisz swój ploter marki HP. Serwisy tego typu cenię sobie przede wszystkim ze względu na olbrzymią wiedzę pracowników na temat naprawianych produktów. Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, iż Twój ploter po naprawie w serwisie będzie jak nowy.

MacieqLeo

Posty: 24

 
Osobiście zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z usług serwisów, które nie są tak jak mówisz od razu w stanie zdiagnozować przyczyny tego, dlaczego ploter nie działa w pełni prawidłowo ponieważ może to oznaczać tylko i wyłącznie brak kompetencji osób pracujących w tego typu serwisie i może wiązać się z nieprawidłową naprawą.

ymuert00

Posty: 19

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter otrzymałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

Makus16

Posty: 20

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć stosownej wiedzy.

alek000

Posty: 8

 
Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę urządzenia ponieważ jest to zdecydowanie tańsze niż zakup nowego urządzenia wysokiej klasy. Naprawa natomiast bardzo często wychodzi naprawdę bardzo tanio i warto wcześniej zapoznać się z kosztami naprawy.

23-Obert

Posty: 15

 
Jeżeli szukasz serwisu naprawiającego plotery na terenie Poznania to zdecydowanie polecam Ci ten serwis: http://serwisploterow.org.pl.

bartek33

Posty: 5

 
Zdecydowanie odradzam Ci zakup nowego plotera w przypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

kikiriki2k

Posty: 25