Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szafy przesuwne na wymiar Świętochłowice

Szafy przesuwne na wymiar Świętochłowice

Cześć. Kto wam robił meble kuchenne na wymiar do domu/mieszkania? Macie kogoś ogarniętego z fajnymi pomysłami czysto projektanckimi? U nas w mieszkaniu kuchnia jest dość problematyczna, nie jest to klasyczny format prostokąta, ale jest dużo załamań, wnęk, skosów...tego typu historii.

andrew66

Posty: 1

 
Ech, u mnie w domu takim meblem największej potrzeby jest duży, rodzinny stół. Jak jest jakaś impreza i więcej osób przychodzi np. urodziny itp. to nie mam ich za bardzo przy czym posadzić.

WalSystem

Posty: 6

 
Teraz dużo ludzi bierze meble pod indywidualny projekt. Każdy chce mieć coś zrobionego dla siebie, specyficznego, a nie meble z taśmy które są w połowie polskich mieszkań. Jeszcze jak ktoś się interesuje aranżacjami i wystrojem wnętrz jak moja żona to już w ogóle się na sieciówki obraża.:)

Kitas

Posty: 8

 
Dużo firm teraz zajmuje się przerabianiem i odnawianiem starych mebli. Kiedyś chodził po bloku u nas na dzielnicy jakiś gość i się pytał, czy ktoś może ma do sprzedania jakieś stare meble które zalegają w piwnicy. Myśmy sprzedali wtedy starą szafę i to był chyba błąd, bo się okazało, że jakbyśmy ją odnowili to można by niezłe pieniądze za ten model skasować od klienta, a nie od gościa ze skupu, który dał nam symboliczne pieniądze.

Tomcio

Posty: 3

 
Moi rodzice od chyba 5 lat już się nastawiają że sobie komplet wypoczynkowy wymienią, ale wciąż w salonie stoi ta sama kanapa, która podejrzewam, że jest prawie tak stara jak ja :P Trudno im się rozstać z tym starym kompletem chyba....

MociMOC

Posty: 4

 
W Świętochłowicach jest dobra firma która robi kuchnie na wymiar, mam na myśli Adolux. Na nich trafiłem przez brata który parę lat temu zamawiał u nich meble biurowe. Sprawdzili się bardzo fajnie, nie kazali nam długo czekać ani na projekt kuchni ani potem na realizację i montaż. O firmie dużo konkretów jest na ich portalu adolux-meble.pl.

pawel253

Posty: 9

 
Też szukam firmy która by mi meble na wymiar zrobiła, z tym że u mnie to chodzi o całe umeblowanie do restauracji którą prowadzę. Dawno nie zmienialiśmy aranżu, a przydałoby się trochę odświeżyć cały wystrój.

syrena88

Posty: 4

 
Może w przyszłym roku uda się remont w mieszkaniu zrobić to na pewno nowe meble będzie chcieli też kupić. W salonie koniecznie trzeba komplet wypoczynkowy wymienić i ta meblościanka też pamięta stare dzieje aż za dobrze...Będzie wydatków, ale jak mus to mus.

TomekK

Posty: 5