Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sklep wędkarski - który mi polecicie?

Sklep wędkarski - który mi polecicie?

Witam was.

Nie jestem profesjonalnym wędkarzem, szukam woblerów na małe ryby. Chętnie skorzystam z czyjejś doświadczonej pomocy w tym temacie. Słyszałem, że są skuteczniejsze od tradycyjnych przynęt.

MaszPlus34

Posty: 15

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, ale mnóstwo z nich podarowałem znajomym. Są niesłychanie zadowoleni. Przede wszystkim z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o jakich mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

Czertuś_00

Posty: 13

 
Ja bym nie ryzykował z woblerami. Nie wiadomo, co facet łowi. A może coś z odzieży, książkę, jakiś poradnik też można podarować. To chyba bezpieczniejsze.

RuFiK

Posty: 24

 
Oczywiście możesz koledze sprawić prezent w postaci jakichś woblerów.

Możesz też zrobić bezpieczny podarunek typu pudełko wędkarskie, nożyk, latarka. Szeroki asortyment mają na http://e-garbus.pl/przynety/woblery.html. Coś tam na pewno znajdziesz. Chodzi przecież o gest.

labuh

Posty: 13

 
A ja myślałem o otworzeniu swojego własnego interesu sklepu wędkarskiego. Pasjonuję się wędkarstwem od dawna i dlaczego by nie skorzystać z potencjału wiedzy i doświadczenia. Zastanawiam się jednak nad przychodami.

Uroczy Boys

Posty: 22

 
Z czego zrobione są te woblery rękodzieła pstrągowe?

Potrzebuję również wobki trociowe spod dobrej reki. W jakich wodach sprawdzane były twoje wobki? Ostatnio miałem okazję oglądać naprawdę niezłe wyroby. Kupiłem i czekam na dobry moment, by je sprawdzić.

Acclaim

Posty: 23

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem wiele dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę swoje woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

fikusik

Posty: 16

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w którym będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

Gumis

Posty: 16