Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sklep z butami

Sklep z butami

Sklepy z markowymi torebkami damskimi – jakie znacie, jakie polecacie? Parę tygodni temu widziałam super model od Michael Kors, ale trochę za drogi jak dla mnie. Idzie gdzieś tej klasy marki kupić po fajnej promocji?

wrrraak22

Posty: 2

 
Mało znam sklepów internetowych z ubraniami. Jak chcę coś kupić sobie to idę albo do second handu, albo do sieciówek. W second handzie można znaleźć naprawdę drogie marki ale ile człowiek się musi naszukać i przekopać innych ubrań to nie do opowiedzenia.

namok

Posty: 6

 
Dobre wyprzedaże ostatnio widziałam na stronie internetowy-sklep.net. Ja stąd mam torebkę Gucciego i tak samo ustrzeliłam w dużym rabacie buty Prady. Oryginalne, nowe rzeczy, nie handlują towarem rodem z second handu. Dobra rozmiarówka bałam się trochę, że z butami mogę nie trafić, ale pasują idealnie.

inter99

Posty: 8

 
Coraz łatwiej jest z dostępnością tych naprawdę luksusowych marek w Polsce, choć wciąż jesteśmy jednak za zachodem pod tym względem. Kolekcje na zachodzie pojawiają się sporo wcześniej niż dotrą do kraju nad Wisłą.

legia55

Posty: 9

 
Bardzo fajne skórzane kurtki projektuje Kors, ostatnio bardzo się za takim ubraniem rozglądam, choć wiadomo, że nosić będe dopiero jak się chłodniej zrobi. Moja koleżanka ma właśnie taki jacket i wygląda w niej obłędnie.

umberko3

Posty: 12

 
Jest ostatnio jakiś szał na punkcie Louisa Vuoitton z tego co widzę. Sporo dziewczyn spotykam na mieście które mają torebki tej marki właśnie. A jeszcze jakiś czas temu to w zasadzie trudno było kogokolwiek znaleźć z logo LV.

Adi666

Posty: 19

 
Zastanawiam się jeszcze nad jedną parą sandałów póki ciepło na dworze i widziałam takie od Gucciego ostatnio w dość przyzwoitej cenie, ale mąż stwierdził, że to i tak za drogo. On totalnie nie rozumie co to znaczy – Gucci.

Klarka34

Posty: 5