Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Rura prosta kominowa, znacie sklep online ?

Rura prosta kominowa, znacie sklep online ?

Konieczna mi rura wielowarstwowa TeceFLEX16 mm w zwoju 100m. To prawda, iż nadaje się do instalacji sanitarnych i grzewczych? U mnie chodzi o podłogówkę, niemniej jednak może wykorzystałbym też do reszty instalacji. Jeśli znacie jakiś tani sklep, dajcie znać.

Gruszek2

Posty: 2

 
Przeglądałem katalog i też mi wpadł w oko kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH. Parametry dobre. Całkiem okej jakość, nawet cena nie wyrwała mnie z butów :) Podpytać dokładnie najlepiej jednak fachowca.

johncena67

Posty: 10

 
Też wybrałem zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy wersja chrom producenta INVENA. Cena przyciągnęła moją uwagę. Poczytałem o producencie. Jest okej. Polecam.

olidaks

Posty: 4

 
Z doświadczenia jako wykonawca systemów polecam rurę wielowarstwową TeceFLEX16 mm na przykład w zwoju 100m. Do instalacji sanitarnych, grzewczych, podłogówki wybór idealny. Na lata. Ceny nie przerażają :D

numiś45

Posty: 6

 
Na pytanie czy warto kupić grzejnik dekoracyjny Planar 22 600x1000 STELRAD odpowiadam, że tak. To dobry producent. Mnie akurat pasuje ten typ pod ogrzewanie, jakie mam zamontowane, ale ogólnie stelrad jest dobrą marką. Cenowo nie za wygórowana. Tak w sam raz, bo tego typu grzejniki mogą kosztować dużo drożej.

grzes3345

Posty: 12

 
Mam podobny dylemat albo grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD, bowiem mi wizualnie odpowiada, ale mam obawy co do takich pionowych rozwiązań. Podobno sprawdza się i poniektórzy nawet uważają, iż doskonalszy taki niż poziomy. Może jeszcze ktoś coś w tym temacie?

Hihi_WWW

Posty: 21

 
Dla mnie najważniejsza jest automatyka. Całkiem spoko jest kocioł Q HIT PLUS 15kW do spalania węgla i drewna z automatyką i wentylatorem HEIZTECHNIK. Już pytałem się gości z branży o ten typ no i okazuje się, że dobra klasa. Pod kątem ceny też wydaje mi się nieźle. Ale różnicę są pomiędzy sklepami i to spore.

Acclaim

Posty: 4

 
Zajrzyj sobie tutaj http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-planar-style-22-600x900-stelrad-duplikat-1.html. Mam grzejnik dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD właśnie od tego dystrybutora. Żadnych problemów. Polecam.

Marioleczka

Posty: 4

 
Jak masz duże wymagania to polecam rurę do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2 zwój 300m. Z taką ofertą spotkasz się w wielu sklepach. Warto wiedzieć, że niektóre mają wygórowane ceny. Ja płaciłem coś koło 3 złotych za metr i tego się trzymaj. Co do jakości to oczywiście żadnych zastrzeżeń.

TomekK

Posty: 5