Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

listy przysufitowe

listy przysufitowe

Jak u was się sprawdza sztukateria we wnętrzu? Warto dodawać waszym zdaniem do listew przysufitowych oświetlenie ledowe? Szukam ciekawych rozwiązań. Jestem na etapie projektowania nowego salonu, a jak dobrze pójdzie to rozszerzę sztukaterię do innych pomieszczeń.

wigry00

Posty: 2

 
Pamiętaj, że możesz też zlecić u producenta sztukaterii własny projekt. Często to się bardziej opłaca, jeżeli szukasz czegoś oryginalnego do wnętrza.

neimar10

Posty: 5

 
Bierz tylko mniejsze listwy, a nie bardzo długie, bo wtedy utrudnisz sobie montaż niepotrzebnie.

Klara323

Posty: 16

 
Działam w branży wykończeniowej i pracuję na sztukaterii od PerfectStyr. Bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała, więc montaż nie obciąża. Gładka struktura i ułatwione malowanie. Moi klienci najczęściej dobierają sztukaterię, np. na ramy do drzwi, pod oświetlenie led, czy do wizualnego powiększania przestrzeni.

pawel253

Posty: 16

 
Sztukateria styropianowa jest lżejsza od gipsowej, więc moim zdaniem to lepsze rozwiązanie, jeżeli stawiasz na samodzielny montaż.

Julian

Posty: 25

 
Działam w branży odnawiania starszych kamienic i przyznam, że bazuję przede wszystkim na sztukaterii. Sprawdzony katalog ma Perfect Styr i wiele razy zlecałem nietypowe profile pod niestandardowe balkony, czy dziwne okna w niektórych budynkach. Dla mnie to było najważniejsze, bo jednak współpraca z producentem jest bardziej elastyczna. W jednym miejscu możesz zaprojektować wygląd całej elewacji, bo sztukaterię mają we wszystkich najpopularniejszych wersjach.

wiesław11

Posty: 8

 
W niskim mieszkaniu sobie zrobiłem kolumny ze sztukaterii i optycznie wydaje się teraz większy salon. Poproś projektanta, to ci podpowie, jak zwiększyć przestrzeń u ciebie.

Marioleczka

Posty: 5

 
U mnie dobrze wygląda sztukateria od perfectstyr.com.pl. Jest wyrazista. Zostawiam kontakt, bo przede wszystkim połączenia elegancko, równo wyszły. Poza tym listwy docinają w taki sposób, że przy transporcie nie masz pęknięć.

MisiekKce

Posty: 2

 
Preferuję sztukaterię ze styropianu, koniecznie najtwardszego. Z tych lepszych producentów w tej kategorii to Perfect Styr. Na ich listwach ściennych dobrze mi się pracowało przy remoncie. Brałem listwy z delikatnie zaokrąglonymi motywami i nie mam problemów przy pielęgnacji. Malowanie przyjemne, zero chropowatości. Nie zgłaszałem reklamacji. Wszystkie elementy doszły bezpiecznie zapakowane. Mają niezłych konsultantów. Technicznie ci podpowiedzą, co się sprawdzi w konkretnej aranżacji.

Kitas

Posty: 14

 
Montuj sztukaterię na klej, a nie na przykręcanie. Z doświadczenia wiem, że prostsza technika i bardziej opłacalna przy eksploatacji i ewentualnych zmianach.

Babeczka

Posty: 15