Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

zaciskanie zębów, proszę o pomoc!

zaciskanie zębów, proszę o pomoc!

Orientujecie się na temat nakładki na zęby na zgrzytanie. Która jest cena? Może macie jakiegoś zaufanego stomatologa, który jest specjalistą w tych sprawach? Nie bardzo wiem co wykonać, gdzie się udać :( Z góry dzięki za każdą informację.

opiter78

Posty: 1

 
Fakt, bo ja też zaniedbałem pójście do lekarza wtedy, gdy trzeba było, a miałem podejrzenie, że to może być bruksizm. Stomatolog powiedział, że wystarczyłaby szyna, a teraz niestety zęby trzeba najpierw wyleczyć. Koszt oczywiście zdecydowanie wyższy :( Aha koniecznie trzeba udać się do profesjonalnego gabinetu, bo nie w każdym leczą tę chorobę dobrze.

Lupusx

Posty: 11

 
Mało co teraz leczą na nfz :( Mnie też będzie potrzebna chyba taka nakładka na bruksizm i mam obawy, że leczenie zębów do taniej usługi nie będzie należało ;) Niestety podobnie zwlekałam, ale teraz ból doskwiera coraz częściej. Nic na taki nie pomaga.

jarossek6

Posty: 11

 
Mnie pomogła nakładka na zęby na bruksizm. Z tym, że najpierw musiałem wykonać leczenie zębów i wstawić braki. Teraz czuję się zupełnie jak nowo narodzony :D Cieszę się, że w końcu pozbyłem się bólów głowy i pleców :)

hoho56

Posty: 8

 
To bruksizm, a z tą dolegliwością nie ma żartów. Miałem nadzieję, iż mi przejdzie, lecz na nieszczęście skończyło się wysokimi kosztami leczenia prawie wszystkich zębów. Przestrzegam wszystkich, żeby profilaktycznie nawet zbadać się pod tym kątem, bo można nie być świadomym, iż tak się robi :) Mam nadzieję, iż leczenie będzie na tyle skuteczne, iż choroba nie wróci.

Grabow12

Posty: 2

 
To choroba okluzyjna chyba? Gdzieś czytałam o niej. Mnie też zdarza się czasami coś takiego i jestem świadoma, że tak robię. Zwykle, gdy się uczę. To może naprawdę stres i napięcie sprawia coś takiego. Może pasowałoby zdiagnozować się pod tym kątem, żeby nie było za późno.

TomekK

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o nakładkę na zęby na bruksizm, to polecam udać się do specjalisty, a nie kupować jakieś uniwersalne gadżety :) Można odwiedzić ten gabinet chorobaokluzyjna.pl, bowiem tu są specjaliści od tej choroby. Uwaga. Nie w każdym gabinecie znają się na tej chorobie i leczą w nieodpowiedni sposób.

subert

Posty: 7

 
Na pierwszej wizycie wszystko mówią. Wtedy już wiesz, jaką ci polecają szynę okluzyjną i jaka będzie jej cena. U mnie nie wyszło drogo. Jak nie trzeba leczyć zębów ani uzupełniać braki, to koszt nie jest wysoki.

23-Obert

Posty: 14