Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

porównywarka OC

porównywarka OC

Hej, najtańsze OC mnie interesuje i możliwość uczciwego podpisania umowy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Przed wyborem OC chciałbym porównać wszystkie oferty dostępne na rynku. Czy da się to zrobić w jednym miejscu? Może dacie namiary na solidną porównywarkę OC i AC. Jestem laikiem w tych sprawach, ale nadszedł czas, abym i ja skorzystał ze zmiany pakietu ubezpieczenia samochodu. Proszę o merytoryczne wskazówki i z góry dziękuję za pomoc.

matek562

Posty: 3

 
Weź sobie prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny samochodu, a następnie wejdź na stronę najtaniejuagenta.pl. Warto, żebyś się zastanowił nad parametrami ubezpieczenia OC. Według mnie pakiet OC i AC wychodzi bardzo konkurencyjnie. Po wypełnieniu formularza otrzymasz zestawienie wszystkich ofert branżowych w jednym miejscu. Wszystko działa za darmo, bez żadnych zobowiązań z twojej strony. Dane podajesz wyłącznie w celu poznania oferty najtańszego ubezpieczenia. Nie ma spamowania skrzynki, czy innych problemów z przetwarzaniem danych osobowych. Dodatkowo dochodzi za darmo rozmowa z agentem. Naprawdę się przyłożyli do projektu według mnie.

Ptaszyna

Posty: 12

 
Jeżeli stawiasz tylko na OC to naturalnie liczy się najniższa cena. Jeżeli natomiast wybierasz już OC i AC przyda ci się pomoc branżowego konsultanta.

SABUR

Posty: 19

 
Jak jesteś kierowcą z wieloletnim stażem to stawiaj na ubezpieczenia z większym wkładem własnym. Mniejsza składka się wtedy kształtuje.

Yuri20

Posty: 21

 
Dobrze mieć wpływ na wszystkie warunki ubezpieczenia samochodu. Wybieraj zawsze bezpłatne holowanie w ramach OC. Ratuje skórę w wielu sytuacjach :P Trzeba zadbać, aby ten element był koniecznie przestrzegany.

labuh

Posty: 19

 
Niestety trudno sprecyzować, jakie ubezpieczenie będzie najlepsze dla ciebie. Najlepiej skorzystać z porównywarki, która ma możliwie najwięcej opcji do wpisania. Korzystaj z porównywarek OC i AC, które agregują informacje o praktycznie wszystkich ofertach TU. To jednak spore ułatwienie.

Puni3k

Posty: 21

 
Jak dla mnie w obecnych czasach warto wybrać samochód z mniejszym silnikiem. To od razu wpływa na optymalizację kosztów OC, co jest w stolicy wręcz kluczowe dla wygenerowania dodatkowych oszczędności.

sląskwroc88

Posty: 9

 
Zawsze, jeżeli kupujesz ubezpieczenia w większym pakiecie to płacisz ogólnie taniej za wszystko. Jak masz droższy samochód to bym na twoim miejscu wybrał opcję zabezpieczenia przed ryzykiem kradzieży. Człowiek śpi wtedy spokojnie :P

edyta123

Posty: 11